استقرار سیستمهای ارزیابی عملکرد کارکنان

با توجه به اهمیت این موضوع که تنها خرید و اجرای نرم افزار ارزیابی عملکرد منجر به پیاده سازی کامل نظام ارزیابی عملکرد و در نهایت مدیریت عملکرد کارکنان نمیگردد از اینرو رایان پرداز گروه مشاوره ارزیابی عملکرد را تشکیل داد.
در این راستا نیاز هر سازمان تعیین گردیده و نظام مدیریت عملکرد طراحی و نرم افزار تولید شده اختصاصی بر بستر سازمان پیاده سازی میشود

درباره ما بدانید

پس از چند سال فعالیت موفق کارشناسان IT شرکت تقطیران در تولید نرم افزار به منظور رفع نیاز درون سازمانی و استقبال بازدید کنندگان از اجرای این سیستمها ، شرکت رایان پرداز تقطیران در سال 1390 تاسیس گردید تا با هویتی مستقل از تجارب کارشناسان در گرایشهای مختلف مهندسی استفاده و با تولید نرم افزار تجربه ای متفاوت را در اختیار سازمان ها قرار دهد. در بیشتر شرکتهای نرم افزاری ایده تولید محصول از درون همان شرکت است.اما شرکت رایان پرداز الگوی تولید نرم افزار را از صنعت دنبال می کند. ما مصمم هستیم با استفاده از خلاقیت نیروهای جوان و خوشفکر در کنار تکنولوژی های روز تولید نرم افزار، ایده های نو را تبدیل به محصولاتی کاربردی نموده و گامی هر چند کوچک اما مثبت و تاثیر گذار در راستای اهداف سازمانها برداریم.

تماس با ما

تهران- خیابان ولیعصر- ابتدای خیابان سید جمال الدین اسدآبادی(یوسف آباد)- خیابان دوم-پلاک 3 واحد 5 کدپستی: 1431685115
88961274-88950920 (021)
:info@rpt-co.com